Turundus sotsiaalmeedias | Spetsy Marketing | Turundus, veebilahendused
Reklaamide loomine ja haldamine
3 päeva, et alustada
Paljudel turundajatel läheb lepingute sõlmimiseks ja kampaaniate valmistamiseks 30 päeva. Meiega võite oodata, et esimesed kampaaniad valmivad 3 päevaga, ilma teenustasudeta! Kuidas nii saab? Produktiivse suhtlemisega. Edaspidi rafineerime ja valmistame uusi reklaame, et kampaania efektiivsus oleks maksimaalne.
Facebooki reklaamid
Oleme oma pika kogemusega arendanud töökindlad strateegiad, mis suudavad genereerida uusi müügivihjeid erakordselt hästi. Teame täpselt, kuidas suunata inimesed läbi meie müügilehtri teie kliendiks saamiseni. Lisaks sellele seadistavad meie Facebooki reklaamihalduse spetsialistid teie veebisaidil Facebook Pixeli (analüütikatööriista), et lihtsasti jälgida külastajate tegevust teie Facebooki reklaamide nägemisel.
Instagrami reklaamid
Instagramis reklaamimisel kasutame Instagram Insightsi, et määrata teie sisu toimivus ja profiilitegevus ning käivitada Instagrami reklaamikampaania, mis tugevdab teie brändi väärtust. Meie agentuur määrab teie reklaami eesmärgi (st bränditeadlikkus, rakenduste installimised, poe liiklus jne), valib reklaami paigutuse, määrab reklaamide eelarve ja ajakava ning valib eesmärkide saavutamiseks sobivaima Instagrami reklaamivormingu.
Tiktoki turundus
Me pakume TikToki reklaamiteenuseid igal üksikjuhul eraldi. Analüüsime teie olemasolevaid sotsiaalmeedia- ja reklaamistrateegiaid ning viime läbi põhjaliku turu-uuringu, et välja selgitada, kuhu TikToki reklaam teie turundustaktikas sobib. Meie sotsiaalmeedia reklaamiteenuste meeskond pakub ka ekspertkonsultatsioone, mis aitavad teil valida oma kaubamärgile parima TikToki reklaamivaliku.
Suurendame Teie
bränditeadlikkust ja
jälgijaskonda
Meie turundusagentuur toodab väärtuslikku sisu ja suhtleb teie klientidega, et hoida sihtturul pulssi.

Kasutame ka videoturundust, et tutvustada teie klientide iseloomustusi, uuringuid ja muud sisu, mis tõestab teie brändi legitiimsust. Need taktikad on otsustava tähtsusega tarbijate usalduse võitmisel ja soojade suhete loomisel oma jälgijatega. Turundus sotsiaalmeedia kaudu on üks parimaid viise oma brändi inimlikumaks muutmisel ja klientidele Behind the scenes nägemuse andmiseks teie ettevõttes toimuvast.
Täielik brändikontroll
Sotsiaalmeedia turunduspaketid on kohandatud teie vajadustele ja finantssuutlikkusele. See tähendab, et teil on täielik kontroll oma brändingu, eelarve ja sotsiaalmeedia sisustrateegia üle. Sotsiaalmeediaturunduse kasutama õppimine võimaldab teil luua ja säilitada imago, mis meeldib teie sihtrühmale ning tagab, et teie B2B sotsiaalmeedia turundusmäng on alati asjakohane.
Suurenenud kasumlikkus
Väike- ja suurettevõtete sotsiaalmeedia turundus on kulutõhus viis ideaalsete klientideni jõudmiseks ilma kopsakaid rahasummasid kulutamata. Erinevad sotsiaalmeedia platvormid võimaldavad teil oma tooteid ja teenuseid madala hinnaga esitleda. Lisaks on sotsiaalmeediaturunduse üks peamisi eeliseid see, et see aitab teil jõuda piiramatu arvu potentsiaalsete klientideni erinevates asukohtades ilma täiendavat tööd või suuremaid kulutusi tegemata.
Valmis sotsiaalmeedia kasvu kiirendama?